Sık Sorulan Sorular

Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Siparişinizi sitemiz üzerinden online olarak kredi kartı veya havale/eft yoluyla verebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

Sipariş verme tarihinizden itibaren en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilerek gönderim sağlanır. Teslimat iline ve kargo dağıtımına göre değişmekle birlikte en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

75,00 TL altı siparişlerde kargo ücreti 5,99 TL'dir. 75.00 TL üstü siparişlerde kargo ücretsizdir.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Siparişimin Durumunu Nasıl Kontrol Edebilirim?

Üye olarak verilen siparişlerde hesabım sayfasından veya canlı destek hattımızdan siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişim Elime Ulaşmadı Ne Yapabilirim?

Siparişiniz, sipariş verilme tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siparişimi Hangi Koşullarda ve Nasıl İade Edebilirim?

Ürün iadeleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu çerçevesinde değerlendirilecek olup, kişiye özel ürünler dışında tüm ürünlerin ambalajı bozulmamış olması şartı ile 7 gün içerisinde iadesi mümkündür.

Ürünlerin kargodan teslim alınırken ambalajlarının açılarak kontrol edilmesi, ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim alınmaması gerekmektedir. Teslim alınan ürünlerin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.