300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Gizlilik Sözleşmesi

Sevimlihediye.com olarak temel ilkemiz üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermemizdir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak Sevimlihediye.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

Sevimlihediye.com müşterilerinden gelen kişisel iletişim verileri site IP adresinden farklı bir IP adresindeki veritabanında tutmaktadır. Bu veritabanı verileri ve IP adresleri hiçbir şekilde 3. Şahış yada firmalarla paylaşılmamakta, yer sağlayıcı hosting firması ve Sevimlihediye.com tarafından korunmaktadır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, soyisim, e-posta, telefon, adres vs) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca güvenlik önlemleri yer almaktadır.

İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

Sevimlihediye.com gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Böyle bir durum sözkonusu olduğunda yapılan değişikliklerden tüm üyeler haberdar edilecektir.

Yukarıdaki Gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...