Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişleriniz 12-48 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Teslim süreleri birbirinden farklı ürünlerin aynı siparişte olması durumunda müşteri talebi olursa ürünler ayrı ayrı kargoya verilebilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini ‘Siparişlerim’ sayfasından yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu ‘Siparişlerim’ sayfasında görebilirsiniz. “Siparişiniz hazırlanıyor” ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu; “Kargoya verildi” ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder. Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise, tercih etmiş olduğunuz kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Kargo seçenekleri nelerdir?

Sipariş sayfasında belirtilen kargo firmalarından birini seçerek teslimat yapılmasını sağlayabilir yada ‘Mağazadan Teslim Al’ seçeneğini seçerek ofisimizden teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo seçenekleri işlemi sırasında seçiminize sunulacaktır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir.

Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.