300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Küçük Dokunuşlarla Güzel Hediyeler

Tarih: 15.12.2020 23:25
Küçük Dokunuşlarla Güzel Hediyeler

2017 yılına az bir süre kala  sevdiklerinizi mutlu edecek eski yıla veda yeni yıla merhaba derken o anın ölümsüzlüğünü kılmak adına sevdiklerinize verebileceğiniz ufak ve naçizane sürprizler hoş bir kalıntı oluşturmakla birlikte sevdiklerinizi mutlu edecektir. Almak istediğiniz sürpriz hediyeleri yılbaşına özel sevimli hediye paketlerinde alacağınız hediyeler küçük, sade ve kalıcı  sevimli hediye  tercihiniz olabilirken. Kişiye özel hediyeleri tavsiye de bulunabileceğimiz hediyeleri sizlerle paylaşmak isteriz.

1. RESMİNİZİN BULUNDUĞU 1000 PARÇA PUZZLE

Zevkle yapacağınız yaparken de keyif alacağınız bittikten sonra özel yapıştırıcısını kullanarak bu puzzle ı tablo olarak da kullanabilir ve kişiye özel hediye edebilirsiniz.

2. SEVİMLİ  VE ŞIK KAPI SÜSLERİYLE KAPILARINIZI SÜSLEYİN

Birbirinden farklı tarzda özenle yapılmış kapı süslerini kendiniz de alabilir sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

3. TÜRK KAHVESİ İÇMESİNİ SEVENLERE İKİ KİŞİLİK TÜRK KAHVE FİNCAN SETİ

Yeni yıla girerken iki kişilik sevimli hediye kutusunda, Türk kahvesi fincanlarıyla kahvenizi yudumlarken kokusu ve lezzetini bir arada tutan fincanlarınızı mutfağın en güzel köşesinde bulunduracak hediye ederken de mutluluğun keyfini kahvenizi yudumlarken çıkartacaksınız.

4. YILBAŞINA ÖZEL NEVRESİM TAKIMLARI

Soğuk havalarda yatağınızı ısıtacak birbirinden farklı yılbaşına özel renk ve tasarımlarıyla yılbaşı hediyesi olarak kalıcı bir hediye almış olursunuz.

5. DEKORATİF ÇERÇEVELER

Ev dekoru olarak üretilmiş ailenizin ya da kendi resminizi koyabileceğiniz güzel bir yılbaşı hediyesi kişiye özel hediye yapabilirsiniz.

6. SEVİMLİ PELUŞ TERLİKLER

Sevdiklerinizi çocukluğunuza götürecek çizgi film karakterlerden oluşan ayaklarınızı sıcak tutacak  peluş terliklerinizi verebilirsiniz.

7. HOŞ VAKİT İSTEYENLERE 

Ev de koltuğunda rahatlıkla izleyebilecekleri dvd setleri yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinizi mutlu edecektir.

8. ÇOCUK RUHLU OLANLARA

Peluş oyuncaklarla çocuklarınıza vereceğiniz,  çocuklarınızın oyuncak kutusuna harikalar katacak çocuklarınızı çok mutlu edecektir.

9. CEBİNDE TAŞIMAK İSTEDİKLERİNİZE ÖZGÜ ANAHTARLIKLAR

Hediye vereceğiniz kişilerin kişiye özel hediye dediğimiz isimlerinin yazılı olduğu her an ellerinin altında olabilecek güzel, şık ya da esprili tasarımlarıyla satın alabileceğiniz anahtarlıkları  sevimli hediye kutuların da bu ürünler birçok online siteler de bulabilirsiniz.

Bunlar sizler için seçtiğimiz yılbaşı hediyelerinden sadece bir kısmı sizlerde bunların dışında yaratıcılığınızı kullanarak birçok yer de bulabileceğiniz özel tasarımların da yer aldı birçok alternatif hediyeleri sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...